Pálení čarodějnic

Autor: Michal Rezler | publikováno: Pondl, 08.06. 2009 - 22:26:39 | zařazeno v kategorii: Společenské akce

     Stejně jako v loňském roce jsme zajišťovali občerstvení během pálení vatry u fotbalového hřiště. Zprvu nepřátelské deštivé počasí se umoudřilo a umožnilo akci uskutečnit. Za hojné účasti dětí i rodičů, které přišly v lampiónovém průvodu, se podařilo sníst i vypít připravené zásoby. Opakovaně byl naší akci přítomen mladý pár z Mnichova Hradiště a po roce si opět nemohl akci vynachválit. Škoda, že se nedostalo, na v loňském roce slibované, překvapení starosty obce. Hospodářská krize i jeho řádná dovolená byly čarou do rozpočtu. Snad příště.

 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

"Pálení čarodějnic" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Nová půjčovna lodí na Malé Skále

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty. Naše stálé pobočky najdete přímo na břehu Jizery: na Malé Skále a Zrcadlové Koze. Naše lodě můžete využít k projižďce po Jizeře nebo nedaleké Kamenici. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Google

Počet přístupů

Zaznamenali jsme

přístupů od měsíce Březen 2007

Toplist

TOPlist