Okrsková soutěž - Sněhov - 26.5.2007

Autor: Radek Havelka | publikováno: Pondl, 28.05. 2007 - 12:13:05 | zařazeno v kategorii: Družstvo žen

A je za námi okrsková soutěž ve Sněhově. Družstvo mužů se díky nedostupnosti stálých členů nedalo dohromady a tak zde budu popisovat jen průběh soutěže z pohledu družstva žen. Děvčata se sešla v obvyklém složení, jen díky nemoci se nemohla zúčastnit Pavla Kohoutková (Ráchel).

Děvčata byla překvapena a zaskočena akci Jiřiny Brychcí, která vyvolala všechny přítomné členky našeho družstva při nástupu a předala jim členské průkazky. Tím byly představeny všem družstvům našeho okrsku a poté začaly štafety. Ve štafetě předvedla děvčata skvělý čas těsně na 57s, ale díky špatné předávce na třetím úseku byl pokus neplatný. V tu chvíli začala honba po zapůjčení členky z jiných sborů neb diky nepřítomnosti dvou členek byla děvčata jen v sedmi a nemohla postavit druhou štafetu. Čtvrtá členka se pro druhou štafetu našla a tak děvčata mohla zaběhnout solidní základ pro požární útok, což bylo 1:06. Na této soutěži šla děvčata i s tréninky a soutěží v Pěnčíně svůj teprve pátý požární útok. Díky nervozitě se nepodařil rychle nasadit koš, ale podařilo se skvělým způsobem nabrat a nemusela se tentokrát použít vývěva. I přesto se podařil skvělý čas 42s to znamenalo, že se děvčata umístila druhá i v konkurenci dvou zkušenějších družstev z Frýdštejna a Jenišovic. Další soutěží na, kterou se budeme připravovat je letošní největší výzva pro děvčata a to noční soutěž na Frýdštejně.
Dále bych chtěl poděkovat děvčatům za dárek k narozeninám a za to že jsou taková skvělá parta ať nám to všem co nejdéle vydrží. Více informaci o družstvu žen a fotogalerii naleznete na http://www.skalskehasicky.tym.cz/


01z_19-05-07.jpg03z_19-05-07.jpg10z_19-05-07.jpg

 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Družstvo ženNaše družstva žen a mužů

"Okrsková soutěž - Sněhov - 26.5.2007" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Soutěž (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - tvrtek, 31.05. 2007 - 13:57:58
Holky jedooooou!!!!!


[ Odpovědět ]

Nová půjčovna lodí na Malé Skále

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty. Naše stálé pobočky najdete přímo na břehu Jizery: na Malé Skále a Zrcadlové Koze. Naše lodě můžete využít k projižďce po Jizeře nebo nedaleké Kamenici. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Google

Počet přístupů

Zaznamenali jsme

přístupů od měsíce Březen 2007

Toplist

TOPlist