Noční soutěž - Frýdštejn 16. 6. 2007

Autor: Radek Havelka | publikováno: Sobota, 23.06. 2007 - 12:11:59 | zařazeno v kategorii: Družstvo žen

Myšlenka a nápad se změnily v realitu a skutečnost i tak by se dal charakterizovat start ženského družstva na letošním ročníku Noční soutěže na Frýdštejně. Neboť uplynul přesně rok, kdy si nynější velitelka Markéta Koldová řekla, že by nebylo marné zkusit založit ženské družstvo u našeho sboru. V tu dobu si určitě nepředstavila, že uplyne jen rok a bude prožívat spolu s dalšími sedmi děvčaty předstartovní nervozitu.

Nyní musím poděkovat všem sborům, které jsme oslovily ohledně zapůjčení stroje a to hlavně SDH Rychnov u Jablonce n/N. I když se nepodařilo přivést přes veškerou snahu stroj včas a museli jsme si půjčit od hochů z SDH Hrubá Horka přesto Vám i klukům z Horky velice děkujeme. Děvčata nastupovala šestá ve složení: Markéta Koldová – stroj, Monika Bílková – savice, Tereza Šídová – koš, Jana Šámalová – béčka, Lucie Pleštilová – rozdělovač, Zuzka Hnilicová  – levý proud, Iva Frühbauerová – pravý proud a Andrea Klápšťová – náhradnice. Děvčata poprvé prožila co je pořádná nervozita a adrenalin při startu. Útok se rozběhl skvěle, zadek byl velmi rychlý a dobře nabral, ale díky problémům na rozdělovači došlo k rozpojení vedení B, byla děvčata diskvalifikována a skončila předposlední třináctá. Jak jsme zhodnotili spolu s Petrem Brychcím, až to jednou klapne, tak to bude skvělý čas. Hlavně se neužírat nezdarem a povznést se, vždyť je to jenom sport a teprve jsme v začátcích. Po skončení pokusu se odvezl materiál zpět na základnu a po úklidu jsme se vrátili na Frýdštejn. Při návratu jsme hodili řeč se skvělou partou z Jinolic a to z nás nikdo netušil, jak jsou dobří a oni nám to také předvedli. Vyhráli v čase 16:06. Gratulujeme klukům k vítězství a přejeme jim mnoho úspěchů v dalších soutěžích a určitě se pokusíme jet je povzbudit na noční soutěž do Podůlší, která se koná 30. 6.Více informaci o družstvu žen a fotogalerii z tréninku, který proběhl den před soutěží a ze soutěže naleznete na http://www.skalskehasicky.tym.cz/.

01z-16-06-07.jpg08z-16-06-07.jpg10z-16-06-07.jpg

 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Družstvo ženNaše družstva žen a mužů

"Noční soutěž - Frýdštejn 16. 6. 2007" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Nová půjčovna lodí na Malé Skále

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty. Naše stálé pobočky najdete přímo na břehu Jizery: na Malé Skále a Zrcadlové Koze. Naše lodě můžete využít k projižďce po Jizeře nebo nedaleké Kamenici. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Google

Počet přístupů

Zaznamenali jsme

přístupů od měsíce Březen 2007

Toplist

TOPlist