Benátská noc 2008

Autor: Michal Rezler | publikováno: tvrtek, 02.10. 2008 - 19:17:29 | zařazeno v kategorii: Společenské akce

Na letošní Benátskou noc jsme se dobře připravili. Naší snahou bylo zpříjemnit občerstvení novým posezením před hasičárnou a nabídkou tradičního a vyhlášeného buřtguláše, utopenců, česnečky, hovězího vývaru i chleba se sádlem. K tomu výborně chlazený Svijanský Máz, řezaný ležák Skalák z pivovaru Malý Rohozec, nealkoholické pivo Birel, točená limonáda, víno nebo něco ostřejšího – každému podle chuti. Díky všem sloužícím se podařilo získat potřebné finanční prostředky pro sbor. Akce byla náročná - s přípravou se začalo už ve středu 23.7., od pátku jsme se non-stop střídali až do jedné hodiny po půlnoci 28.7. O přípravách a následném úklidu nemluvě. Snad u žádné činnosti nechyběl, jako správný odpovědný vedoucí, Radek Havelka.

 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Společenské akce

"Benátská noc 2008" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Nová půjčovna lodí na Malé Skále

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty. Naše stálé pobočky najdete přímo na břehu Jizery: na Malé Skále a Zrcadlové Koze. Naše lodě můžete využít k projižďce po Jizeře nebo nedaleké Kamenici. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Google

Počet přístupů

Zaznamenali jsme

přístupů od měsíce Březen 2007

Toplist

TOPlist