Sbor dobrovolných hasičů Malá Skála: Společenské akce

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Petr Votrubec oslavil abrahámoviny

Autor: Michal Rezler  | publikováno: Pondl, 08.06. 2009 - 22:27:45 | zařazeno v kategorii: Společenské akce
Společenské akce

26. 4. 2009 se dožil padesátky Petr Votrubec. Velkolepou oslavu svých abrahámovin pořádal 15. 5. 2009 v sokolovně. Do dalších, stejně úspěšných let života mu přejeme jen to nej…

více

Pálení čarodějnic

Autor: Michal Rezler  | publikováno: Pondl, 08.06. 2009 - 22:26:39 | zařazeno v kategorii: Společenské akce
Společenské akce

     Stejně jako v loňském roce jsme zajišťovali občerstvení během pálení vatry u fotbalového hřiště. Zprvu nepřátelské deštivé počasí se umoudřilo a umožnilo akci uskutečnit. Za hojné účasti dětí i rodičů, které přišly v lampiónovém průvodu, se podařilo sníst i vypít připravené zásoby. Opakovaně byl naší akci přítomen mladý pár z Mnichova Hradiště a po roce si opět nemohl akci vynachválit. Škoda, že se nedostalo, na v loňském roce slibované, překvapení starosty obce. Hospodářská krize i jeho řádná dovolená byly čarou do rozpočtu. Snad příště.

více

Zábava s Revival 60 s

Autor: Michal Rezler  | publikováno: tvrtek, 02.10. 2008 - 19:25:27 | zařazeno v kategorii: Společenské akce
Společenské akce

V pátek 19.9.2008 jsme v sokolovně na Malé Skále uspořádali zábavu s rožněním selátka. I když jsme čekali o něco větší návštěvnost, tak akce splnila svůj hlavní cíl – poděkovali jsme jí  všem sloužícím o Benátské noci a „pamětníkům“ hudbou připomněli nezapomenutelná šedesátá léta. Svojí účastí nás potěšil ředitel územního odboru Jablonec nad Nisou plk. Ing. Petr Bartoň.

více

Petr Sochor jubilantem

Autor: Michal Rezler  | publikováno: tvrtek, 02.10. 2008 - 19:23:20 | zařazeno v kategorii: Společenské akce
Společenské akce

10.9.2008 oslavil své 65. narozeniny Petr Sochor, řidič, strojník a opatrovník naší první Tatry. S Radkem Havelkou jsme ho navštívili, předali mu malou pozornost od sboru, popřáli všeho nejlepšího do dalších let a při výborné slivovici zavzpomínali na léta minulá.

více

Benátská noc 2008

Autor: Michal Rezler  | publikováno: tvrtek, 02.10. 2008 - 19:17:29 | zařazeno v kategorii: Společenské akce
Společenské akce

Na letošní Benátskou noc jsme se dobře připravili. Naší snahou bylo zpříjemnit občerstvení novým posezením před hasičárnou a nabídkou tradičního a vyhlášeného buřtguláše, utopenců, česnečky, hovězího vývaru i chleba se sádlem. K tomu výborně chlazený Svijanský Máz, řezaný ležák Skalák z pivovaru Malý Rohozec, nealkoholické pivo Birel, točená limonáda, víno nebo něco ostřejšího – každému podle chuti. Díky všem sloužícím se podařilo získat potřebné finanční prostředky pro sbor. Akce byla náročná - s přípravou se začalo už ve středu 23.7., od pátku jsme se non-stop střídali až do jedné hodiny po půlnoci 28.7. O přípravách a následném úklidu nemluvě. Snad u žádné činnosti nechyběl, jako správný odpovědný vedoucí, Radek Havelka.

více
15 článků (3 stránek, 5 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:

Nová půjčovna lodí na Malé Skále

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty. Naše stálé pobočky najdete přímo na břehu Jizery: na Malé Skále a Zrcadlové Koze. Naše lodě můžete využít k projižďce po Jizeře nebo nedaleké Kamenici. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Google

Počet přístupů

Zaznamenali jsme

přístupů od měsíce Březen 2007

Toplist

TOPlist