Sbor dobrovolných hasičů Malá Skála: Naše družstva žen a mužů

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Na okrsku druhé a šesté místo

Autor: Michal Rezler  | publikováno: Pondl, 08.06. 2009 - 22:33:07 | zařazeno v kategorii: Naše družstva žen a mužů
Naše družstva žen a mužů

     16.5.2009 proběhlo v Roudném okrskové kolo soutěže požárních družstev. Ženy skončily na druhém místě, když jim šanci na vítězství vzal méně povedený útok. Mužům naopak nevyšla štafeta a druhý nejlepší útok stačil na šesté místo. Velký dík patří organizátorům z Roudného za uspořádání hezké soutěže, výborné jídlo a pití a nakonec i jejich um – na domácí půdě vyhráli. Podrobné výsledky můžete prohlédnout v přiložené tabulce.

více

Okrsková soutěž - Bezděčín - 17. 5. 2008

Autor: Radek Havelka  | publikováno: Sobota, 24.05. 2008 - 09:51:11 | zařazeno v kategorii: Naše družstva žen a mužů
Naše družstva žen a mužů

Rok uběhl jako voda a zas tu byla na pořadu Okrsková soutěž tentokráte v Bezděčíně. Na perfektně připraveném prostoru soutěžila dvě družstva žen a 13 družstev mužů. Jako první na řadu přišli štafety díky vylosovanému číslu 1. jsme začínali.

Štafetu rozbíhal Pavel Kubíček a po uklouznutí narazil do bariéry poté co se zvedl ze země jí téměř z místa překonal. více

Svijany 11.5.2008 - Jizerská liga

Autor: Andrea Klápšťová  | publikováno: Pondl, 12.05. 2008 - 20:15:05 | zařazeno v kategorii: Naše družstva žen a mužů
Naše družstva žen a mužů Druhým podnikem Jizerské ligy byla soutěž Svijanská „13“, jak jinak než ve Svijanech:) Opět jako první startovalo družstvo mužů, ale v pozměněném složení. Na pozici nabíječe se představil Joska z Vesce. Dále byli pánové vybaveni čerstvými proudaři. více

Krásná Ves 10.5.2007 Jizerská liga

Autor: Andrea Klápšťová  | publikováno: Pondl, 12.05. 2008 - 20:05:41 | zařazeno v kategorii: Naše družstva žen a mužů
Naše družstva žen a mužů Dne 10. května odstartoval seriál závodů Jizerské ligy. První soutěž se konala v Krásné Vsi. Naše družstva žen i mužů nesměli samozřejmě chybět. Této soutěži předcházelo několik tréninků, ovšem spíše v mužském podání. Ženy se totiž sešly maximálně v počtu 4 členek, což mohlo být zřejmé po podaném výkonu v soutěži. více

Stavba naší nové mašiny díl třetí - kompletace

Autor: Radek Havelka  | publikováno: Pondl, 12.05. 2008 - 19:35:21 | zařazeno v kategorii: Naše družstva žen a mužů
Naše družstva žen a mužů

A přišel den D, kdy jsme začali s kompletací naší nové mašiny. Přivezli jsme si motor s čerpadlem od kluků Vošvrdových z Jinolic v úterý 22. 4. Poté začal týden, kdy jsme finišovali s kompletací a přípravou na první spuštění (proběhlo ve čtvrtek 1. 5.). Jednalo se o natažení nové elektriky a sestavení celé mašiny. K tomu se přidalo shánění spousty dílů, které nám chyběly, nebo výroba bočního plechu, který jsme si dělali sami. Několik fotografií naleznete v galerii.

více
10 článků (2 stránek, 5 článků na stránku)
[ 1 | 2 ]
Přejít na:

Nová půjčovna lodí na Malé Skále

Rádi bychom Vám představili novou půjčovnu lodí Jizera. Půjčujeme kanoe a rafty. Naše stálé pobočky najdete přímo na břehu Jizery: na Malé Skále a Zrcadlové Koze. Naše lodě můžete využít k projižďce po Jizeře nebo nedaleké Kamenici. Vodácké vybevení půjčujeme za bezkonkurenční ceny. Navíc doprava lodí je zdarma.

Půjčovna lodí a Malá Skála patří neodmyslitelně dohromady díky jedinečnému spojení řeky a okolní přírody. Tak neseďte doma. Udělejte si vodácký výlet po Jizeře.

Google

Počet přístupů

Zaznamenali jsme

přístupů od měsíce Březen 2007

Toplist

TOPlist